Jdi na obsah Jdi na menu

Evropské poháry v Lize Bláznů, 12. kolo (play off)

Po vzoru Evropských pohárů UEFA se hrají pohárové soutěže i v Lize bláznů.  EPLB korespondují stejným počtem účastníků, stejným systémem a počtem zápasů jako poháry UEFA. Liga bláznů má svou svou Champions League, Evropskou ligu i Konferenční ligu, kam se probojovalo 96 nejlepších týmů od 1. ligy po Okresní přebor po 21. kole dle žebříčku Ligy bláznů.

ep-2024titulka5.jpg

Výsledky duelů semifinále v soutěžích EPLB + výsledky finále Mol cup.  

Do dvanáctého kola pohárových soutěží EPLB byly použity bodové zisky z 33. kola české fantasy.


 

CHAMPIONS LEAGUE je pohárovou soutěží č.1, které se účastní nejlepší týmy Ligy Bláznů, které byly umístěny na 1. až 32. místě v žebříčku LB po 21. kole fantasy. Je zde finále ve kterém jsou týmy FC Zorzz a JanValec1905. 

eplb-lm-12.jpg

Výsledky základních skupin CHAMPIONS LEAGUE v dobrém rozlišení naleznete >> zde, pavouk >> zde.


EVROPSKÁ LIGA  je pohárovou soutěží č.2, které se účastní týmy Ligy Bláznů, které byly umístěny na 33. až 63. místě v žebříčku LB po 21. kole fantasy. Soutěže se účastnil též tým StanleySK, obhájce trofeje z loňska. Po základní části EPLB zde byly přidány týmy vyřazené ze skupin Champions League. Je zde finále ve kterém jsou týmy Dynamo Sterbudweis a Malenovice.

eplb-el-12.jpg

Výsledky základních skupin EVROPSKÉ LIGY v dobrém rozlišení naleznete >> zde, pavouk >> zde.


KONFERENČNÍ LIGA je pohárovou soutěží č.3, které se účastní týmy Ligy Bláznů, které byly umístěny na 64. až 95. místě v žebříčku LB po 21. kole fantasy. Po základní části EPLB zde byly přidány týmy vyřazené z Evropské ligy. Je zde finále ve kterém jsou týmy KardCze a Spartans.

eplb-kl-12.jpg

Výsledky základních skupin KONFERENČNÍ LIGY v dobrém rozlišení naleznete >> zde, pavouk >> zde.


MOL CUP je pohárovou soutěží č.4, které se účastní týmy Ligy Bláznů, které byly umístěny na 96. až 160. místě v žebříčku LB po 21. kole fantasy. Mol Cup je již dohrán známe vítěze. Finále skončilo na zápasy 1:1 a tak o vítězi rozhodovalo finálové skóre. V něm vítězí druholigový ATMEN nad prvoligovým Marty66 v poměru 101:87.

eplb-mol-12.jpg

Výsledky všech zápasů od počátku letošní soutěže v google tabulce naleznete >> ZDE.


ARCHIV

- Duely a tabulky jednotlivě ze všech kol letošní sezóny najdete v hlavním menu EVROPSKÉ POHÁRY, nebo na odkazu >> ZDE.

- Konečné tabulky přechozích ročníků pohárových soutěží najdete >> ZDE.

( pirates )